Szanowni Studenci i Doktoranci,

przypominamy, że do 30 listopada br. trwa obowiązkowe szkolenie wstępne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej dla studentów rozpoczynających naukę na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich oraz dla doktorantów rozpoczynających kształcenie w Szkole Doktorskiej w Uniwersytecie Wrocławskim.

Szkolenie wstępne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej kończy się zaliczeniem w semestrze pierwszym pierwszego roku rozpoczęcia kształcenia na Uniwersytecie Wrocławskim.

UWAGA!

Student lub doktorant, który nie uzyska zaliczenia we wskazanym terminie, nie może być dopuszczony do zajęć i powtarza pierwszy semestr kształcenia albo jest skreślany z listy studentów lub doktorantów.

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

Rzeczpospolita Polska

Return